BURHANİYE OSGB, OSGB BURHANİYE, isg BURHANİYE, BURHANİYE isg, BURHANİYE OSGB firmaları, BURHANİYE OSGB iş güvenliyi, BURHANİYE iş güvenliği firmaları, BURHANİYE iş sağlığı firmaları, BURHANİYE İSG firmaları, OSGB BURHANİYE sağlık raporu, OSGB sağlık raporu BURHANİYE,

Biz Burhaniye OSGB olarak; sizleri, başınıza gelebilecek olası kazalardan korumak ve önlem almanızı sağlamak için buradayız.

OSGB BURHANİYE

Burhaniye osgb firmaları, iş yerlerinde olabilecek olası durumların ve kazaların önüne geçmek; sizleri bu durumlara ve kazalara karşı bilinçlendirmek için vardır. İş verenler, iş sağlığı ve güvenliği konusunda rapor tutmak zorundadır. Burhaniye OSGB, bu konuda size rahatlık sağlamak amacıyla; iş sağlığı ve güvenliği yönünden tüm tedbirleri alarak, konuyla ilgili her türlü notları tutar ve bu notları üst birimlere rapor ederek iş verenlere yardımcı olmaktadır.

Burhaniye OSGB Ne İş Yapar?

Burhaniye isg, iş yeri ortamının gözetimi ve denetlenmesi, çalışan işçilerin sağlık durumlarının kontrol edilmesi, olabilecek kazalara karşı ilk yardım ve acil müdahale hizmeti sağlama, çalışan işçilere OSGB hakkında eğitim sağlama ve danışmanlık yapma ve tüm bu yapılan denetlemeler, kontroller, verilen eğitimler, makinelerin düzenli bakımları gibi hizmetlerin kayıt altına alınması ve üst birimlere rapor edilmesi gibi hizmetler vermektedir. Ayrıca Burhaniye OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sırasında hiçbir işin aksamamasına ve bozulmamasına da oldukça özen göstermektedir.

Burhaniye OSGB’nin Müşterilerine Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

OSGB, iş verenlerin personel maliyetlerini uygun Burhaniye osgb fiyatları sayesinde en aza indirmektedir. Burhaniye iş güvenliği birimi sayesinde iş veren şirketi için sağlık personeli, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi istihdam etmesine gerek yoktur. Bu personellerin tüm sorumlulukları Burhaniye OSGB’nin üzerindedir. Firmamız, sizler için en doğru iş güvenliği ekipmanlarını seçmektedir. Çünkü her işin özelliğine göre iş güvenliği ekipmanları farklılık göstermektedir. OSGB hizmeti alındığı zaman iş yerinde İSG için ayrılması gereken kısım da iş verene kalmaktadır. Normalde sağlık hizmetleri için 8 metrekare, iş güvenliği için de en az 12 metrekare alan ayrılması gereklidir. Fakat Burhaniye OSGB ile yaptığınız anlaşmada böyle bir çalışma alanına ihtiyaç olmadığını görebilirsiniz. Çünkü Burhaniye OSGB firmaları böyle bir çalışma alanına ihtiyaç duymaz ve iş yerindeki çalışanlarının bulunduğu ofislerde tüm iş güvenliği ve sağlığı hizmetlerini büyük bir başarıyla gerçekleştirir.

 

Anahtar Kelime Buludu

BURHANİYE OSGB, OSGB BURHANİYE, isg BURHANİYE, BURHANİYE isg, BURHANİYE OSGB firmaları, BURHANİYE OSGB iş güvenliyi, BURHANİYE iş güvenliği firmaları, BURHANİYE iş sağlığı firmaları, BURHANİYE İSG firmaları, OSGB BURHANİYE sağlık raporu, OSGB sağlık raporu BURHANİYE,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir