BALIKESİR OSGB, OSGB BALIKESİR, isg BALIKESİR, BALIKESİR isg, BALIKESİR OSGB firmaları, BALIKESİR OSGB iş güvenliyi, BALIKESİR iş güvenliği firmaları, BALIKESİR iş sağlığı firmaları, BALIKESİR İSG firmaları, OSGB BALIKESİR sağlık raporu, OSGB sağlık raporu BALIKESİR,

 

Sağlık sektöründe uzun zamandır hizmet veren BALIKESİR OSGB firmaları olarak firmamız her türlü iş sağlığı hizmetleri ile her konuda yardımcı olmaktadır.

BALIKESİR OSGB firmaları ile her zaman yanınızda olan firmamız her alanda ihtiyacınız olan sağlık hizmetleri konusunda son derece profesyonel hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır. Özel eğitim almış uzman sağlık ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile firmamız tüm sağlık sorunlarına karşı en kısa sürede müdahale etmektedir. Tüm iş yerleri için özel sağlık hizmetleri sunmakta olan firmamız ile iletişime geçerek her konuda detaylı bilgiler almanız mümkün olmaktadır.

OSGB Nedir?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş yerlerinde bulunan personelin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak adına yetkilendirilen kurumlar Ortak Sağlık Güvenlik Birim, yani OSGB olarak adlandırılmıştır. İş yer alanında yer alan iş güvenli uzmanları ve iş yeri hekimleri ile iş yerlerinde sağlıklı bir şekilde güven içinde çalışma ortamı oluşturulması bakımından katkıları bulunması amacıyla faaliyetlerde bulunmaktadırlar. 6331 sayılı İSG kanunu uyarınca bütün iş verenlerin çalışanlarına İSG hizmetlerini sunmaları zorunlu olarak kılınmıştır. BALIKESİR iş güvenliği birimi olarak firmamız her zaman birinci sınıf kalite hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır.

İş yeri alanının dışında kurulan, gerekli olan her türlü sağlık donanımına ve personeline sahip olan kuruluşlar olan OSGB iş yerlerinde olabilecek her türlü iş kazalarına ya da hastalıklara karşı anında müdahale ederek sağlık alanında zaman kaybı yaşamasının önüne geçmektedir. BALIKESİR OSGB 50 ya da daha fazla sayıda çalışanı bulunan iş yerlerinin iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı ile çalışmaları zorunlu olduğundan her iş yeri bu hizmeti çalışanlarına vermesi mecburidir. İş yerleri bu hizmet için OSGB firmalarından seçim yaparak fatura karşılığında temin etmeleri ve yerine getirmeleri mümkün olmaktadır.

OSGB iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri iş yerlerinin tehlike sınıfı, alanı ile işçi sayısına göre belirlenen sürelerden az olmaması kaydıyla yürütülmektedir. Her zaman alanında yapmış olduğu başarılı hizmetleri ile firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm iş alanları çeşitlerine göre en güvenilir hizmetleri sunmakta olan BALIKESİR iş güvenliği ve sağlık birimi hizmetleri ile her zaman sizin yanınızda olmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu OSGB hizmet ile hm iş kaybı yaşanmaz hem de sağlık sorunu olan işçiye anında müdahale ederek istenmeyen durumlar ortaya çıkmaz.

Son Derece Güvenli OSGB Hizmetleri

Son yıllarda tüm iş yerlerinde zorunlu olan OSGB hizmetlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği bakımından gerekli olan bütün tedbirler alınarak konu ile alakalı tüm rapor ve görüş üst yönetime onaylı olan defter yolu ile düzenli bir şekilde OSGB çalışanları tarafından yapılacak ziyaretler sonrasında bildirilir. BALIKESİR OSGB olarak İş yerinin fark etmediği eksik ve yanlış uygulamalar bu tespitlerin devamında işletme haricinden bakılan bir göz ile tespit edilerek fark edilmesi daha kolay olmaktadır. Böylece bu hizmet sayesinde eksik ve hataların sorunlar ile çok daha fazla zorlanmadan ortaya çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. BALIKESİR OSGB İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri tarafından gerçekleştirilen sağlıklı ve güvenli bir biçimde çalışma ortamı sağlamak iş akışının kesintiye uğramasının önüne geçmektedir. OSGB ile tarafından giderilen güvenlik bakımında risk meydana getirecek etkenlerin ortadan kaldırıldığında iş verimliliği en üst seviyelere taşınmasına katkı sağlamaktadır. Her konuda hem işletme için hem de iş yeri çalışanları için en kaliteli sağlık hizmetlerini firmamızdan en doğru şekilde alabilirsiniz.

OSGB Sağlık Raporu İşlemleri

BALIKESİR OSGB sağlık raporu hizmetleri firmamız çalışan personelin son derece sağlıklı olduğundan emin olarak işçi kabulleri yapmaktadır. İş yerlerinde fiziki anlamda yeterliliğe sahip olan kişilerin işe alınabilmesi ve çalışan kişilerin yapacağı işlere uygun olup olmadıkları konusunda emin olmak için işe giriş sağlık muayenesinin yapılması gerekmektedir. OSGB iş yeri hekimleri işe girecek tüm kişilerin gerekli olan muayenelerini yapmaktadır. Poliklinik raporları ve laboratuvar tahlil sonuçlarının incelemesini yaparak işe girmek için doğru olup olmadıklarını belirtirler. Ayrıca çalışılacak olan iş türüne göre belirlenmiş olan zamanlarda çalışan kişiler periyodik olarak muayene edilmekte ve mesleki durumları incelenmektedir. İşe girmeden önce sağlık raporunun alınması zorunlu olup aksi durumda işe alım yasak olup para cezası bulunmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda en güvenilir sağlık hizmetlerini alacağınızın garantisini gönül rahatlığı ile veririz. Her türlü il yerlerinin OSGB hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel İSG Hizmetleri

Türkiye genelinde en güvenilir hizmetleri sunmakta olan BALIKESİR İSG firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. İş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hakkında kurs hizmetleri almak zorunlu olmaktadır. Bu kurslar sayesinde alınan eğitim sonrasında İş sağlığı ve güvenliği organizasyonu uygulamasında iş yerlerinde iş kazaları ile meslek hastalıkları riskleri kesinlikle en aza indirilecektir. İş yerlerinde iş güvenliğine ve sağlığına verilen önem oranında çalışanların moral ile motivasyonlarında iyileşme, iş yerinde kalite, verimlilik artışı görülecektir. Daha mutlu olan bir işletme daha mutlu ve öz verili çalışanlar görülebilir.

İş yerlerinde işlerin sorunsuz olarak yürütebilmesi esnasında meydana gelebilecek kazaları ile bu kazalara bağlı olan bütün sorunlar yani mesleki hastalıklar, iş kayıpları, ölüm, sakatlanma gibi İş Sağlığı ve Güvenliği alanına girmektedir. İş sağlığı ve Güvenliği eğitimi alanında sektöre pek çok mezun veren firmamızda ÇSGB bakanlık onaylı sertifikalar sağlanmaktadır. İSG eğitim programlarında birinci sınıf kalite hizmet veren firmamız sektöründe bulunan tüm firmalar arasında her zaman lider konumda yer almaktadır.

Uygun OSGB Fiyatları

Her zaman insan sağlığına son derece önem veren firmamızda her konuda detaylı bilgiler almanız mümkün olmaktadır. İş yeri sağlığı ve güvenliği için en kaliteli hizmetlerini sunmakta olan firmamızda iş yeri verimliğinin artması ile çalışanların çok daha sağlıklı bir şekilde çalışmalarına yardımcı olunmaktadır. Özel eğitim ve kurslarımız sayesinde her konuda en doğru bilgilere ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri veren firmamız ile her zaman iletişime geçerek konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. BALIKESİR OSGB fiyatları firmamızda uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz. Böylece sağlık hizmetlerini daha ucuza almanız firmamız sayesinde mümkün olmaktadır. Fiyat teklifi almak için firmamız ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Anahtar Kelime Buludu:

BALIKESİR OSGB, OSGB BALIKESİR, isg BALIKESİR, BALIKESİR isg, BALIKESİR OSGB firmaları, BALIKESİR OSGB iş güvenliyi, BALIKESİR iş güvenliği firmaları, BALIKESİR iş sağlığı firmaları, BALIKESİR İSG firmaları, OSGB BALIKESİR sağlık raporu, OSGB sağlık raporu BALIKESİR,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir